Алича колоновидна

Алича колоновидна була отримана російськими селекціонерами і набула широкого поширення у багатьох садівників Росії. Її крона стисненого колоновидного типу, з численними невеликими плодами, які обліплюють дерево практично повністю. Термін дозрівання аличі колоновидною ранньо-річний, вже до кінця червня урожай готовий до знімання. Плоди середнього розміру, до 40 гр, округлої, злегка витягнутої форми. Забарвлення шкірки яскраво-червоне, м'якоті білий. М'якоть у плодів колоновидною аличі солодкого десертного смаку, дуже соковита, м'яка. Кісточка полуотделяемая. Плоди добре транспортабельні, але термін зберігання сильно обмежений. Найкраще підходять плоди колоновидної аличі для використання в свіжому вигляді, а так само для приготування свіжого компоту або для зимових заготовок.
Дерево колоновидної аличі сильноросле, у висоту досягає 3-4 м, крона розміщується компактно, за рахунок Колоновидного типу. Дерева колоновидної аличі можна використовувати універсально, так як зовні вони виглядають акуратно і рясно плодоносять. Можна висаджувати невеликі домашні сади, сади в промислових масштабах, а також в кутах домашніх садових композицій.
Алича колоновидна підійде для вирощування в саду будь-якого регіону країни, завдяки високій зимостійкості. Іншими її позитивними якостями є висока стійкість до хвороб і рясна щорічна врожайність.