Слива Анна Шпет

Ганна Шпет – це пізній сорт сливи, дозрівати ягоди починають тільки в кінці вересня або початку жовтня. Плоди не обсипаються і можуть довго залишатися на дереві навіть після повного дозрівання. Після зняття з дерева ягоди можуть дуже довго зберігатися в прохолодному місці без втрати смакових і товарних якостей. Добре використовуються як для переробки, так і для вживання в свіжому вигляді.

Основними перевагами цього сорту є: висока врожайність;дуже великі і смачні плоди;ранній початок плодоношення;пізні терміни дозрівання;невибагливість в догляді;можливість тривалого зберігання ягід;висока ступінь регенерації дерева.

Це високоврожайний сорт, з дорослого 20-річного дерева можна зібрати близько 100-150 кг ягід. Плодоносити ж Ганна Шпет починає вже через 4-5 років після посадки.

Ганна Шпет – сорт лише частково самоплідний, і для отримання кращого врожаю йому необхідно додаткове запилення.

Відмінними запилювачами для нього будуть сорти слив:Вікторія;Ренклод Альтана;Катерина;Рання;Вашингтон;Угорка домашня;Кирці;Ренклод зелений.

Плодоносить Ганна Шпет щорічно і дуже рясно. Але навіть самому невибаглива рослина, щоб отримувати такі врожаї, потрібно забезпечити правильний догляд.